Wordpress Poster Programı

Sistem içerisinde girmiş olduğunuz veriler veyahut otomatik olarak gelen veriler ile sınırsız sayıda wordpress.com'a ait üyelikler(adresler) açabilirsiniz.

Wordpress poster programı sayesinde, sınırsız sayıda eklediğiniz wordpress adreslerinize, dilerseniz toplu, dilerseniz tekil olarak makale gönderimi sağlayabilirsiniz.

Gönderdiğiniz makaleler için spin oluşturup, her siteye farklı makale ve başlıkların gitmesini sağlayabilirsiniz.

Sınırsız sayıda Wordpress adresi ekleyebilir, silebilir ve toplu şekilde kontrolünü yapabilirsiniz.

Eklediğiniz wordpress siteleri için, gönderilecek makalenin ekleneceği kategoriyi, siteyi ekleme alanından anında seçebilirsiniz.

Wordpress adresinizi eklerken, sistem girmiş olduğunuz admin bilgileri ile sisteme bağlanır ve doğruluk kontrolü yapar. Doğruluk kontrolünü geçemeyen adresleriniz eklenmez ve hata olarak döner. Doğruluk kontrolünü geçen adresleriniz başarılı bir şekilde eklenir.

Wordpress makale gönderimi yaparken, dilerseniz toplu şekilde tüm listeye, dilersenizde tekil olarak istediğiniz bir veyahut birkaç siteye gönderim sağlayabilirsiniz.

Wordpress sitelerinizi atayabilmek için, sınırsız sayıda Wordpress Poster\'a ait kategori açabilirsiniz.

Gönderim aşamasında kolaylık sağlaması için, eklediğiniz Wordpress sitelerini kategorilere tanımlayabilirsiniz. Oyun, Film, Dizi kategorisi vs gibi.

Gönderim aşamasında, istediğiniz kategoriyi seçerek yanlızca o kategorideki üyeliklere içerik gönderimi sağlayabilirsiniz.

Toplu liste ekleme özelliği ile sınırsız sayıda sitenizi zahmetsizce kısa süre içerisinde ekleyebilirsiniz.

Wordpress programı içerisine sınırsız sayıda site ekleyebilir ve bu listelerin açık/kapalı, pr ve alexa değer kontrolü gibi kontrolleri dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Wordpress programımız içerisinde dilerseniz, Wordpress makalenizi belirtip bu makaleye ait işlerin yapılması için işlem yayım zamanı oluşturabilirsiniz. Bu sayede;

- Dilerseniz 100 Wordpress adresine makale gönderimi için bu makelelerin 5 günde tamamlanmasını seçebilir ve 100 makalenin 5 günde, günde 20 makale gönderimi olmak üzere işlem yapmasını sağlayabilirsiniz.

- Dilerseniz 100 Wordpress makale gönderimi için bu makalelerin günde 25 tane yapılmasının tanımlayıp, işlemlerin 4 günde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

İleri zamanlı işlem tanımlamayabilme sayesinde, günlere göre backlink alma stratejisini geliştirebilirsiniz.