Tumblr Poster Programı

Sistem içerisinde otomatik olarak gireceğiniz bilgiler ile sınırsız sayıda tumblr adresi açabilirsiniz.

Tumblr poster programı sayesinde, sınırsız sayıda eklediğiniz Tumblr adreslerinize, dilerseniz toplu, dilerseniz tekil olarak makale gönderimi sağlayabilirsiniz.

Gönderdiğiniz makaleler için spin oluşturup, her siteye farklı makale ve başlıkların gitmesini sağlayabilirsiniz.

Sınırsız sayıda Tumblr adresi ekleyebilir, silebilir ve toplu şekilde kontrolünü yapabilirsiniz.

Tumblr adresinizi eklerken, sistem girmiş olduğunuz giriş bilgileri ile sisteme bağlanır ve doğruluk kontrolü yapar. Doğruluk kontrolünü geçemeyen adresleriniz eklenmez ve hata olarak döner. Doğruluk kontrolünü geçen adresleriniz başarılı bir şekilde eklenir.

Tumblr makale gönderimi yaparken, dilerseniz toplu şekilde tüm listeye, dilersenizde tekil olarak istediğiniz bir veyahut birkaç siteye gönderim sağlayabilirsiniz.

Tumblr sitelerinizi atayabilmek için, sınırsız sayıda Tumblr Poster'a ait kategori açabilirsiniz.

Gönderim aşamasında kolaylık sağlaması için, eklediğiniz Tumblr sitelerini kategorilere tanımlayabilirsiniz. Oyun, Film, Dizi kategorisi vs gibi.

Gönderim aşamasında, istediğiniz kategoriyi seçerek yanlızca o kategorideki üyeliklere içerik gönderimi sağlayabilirsiniz.

Toplu liste ekleme özelliği ile sınırsız sayıda sitenizi zahmetsizce kısa süre içerisinde ekleyebilirsiniz.

Tumblr programı içerisine sınırsız sayıda site ekleyebilir ve bu listelerin açık/kapalı, pr ve alexa değer kontrolü gibi kontrolleri dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Tumblr programımız içerisinde dilerseniz, Tumblr makalenizi belirtip bu makaleye ait işlerin yapılması için işlem yayım zamanı oluşturabilirsiniz. Bu sayede;

- Dilerseniz 100 Tumblr adresine makale gönderimi için bu makelelerin 5 günde tamamlanmasını seçebilir ve 100 makalenin 5 günde, günde 20 makale gönderimi olmak üzere işlem yapmasını sağlayabilirsiniz.

- Dilerseniz 100 Tumblr makale gönderimi için bu makalelerin günde 25 tane yapılmasının tanımlayıp, işlemlerin 4 günde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

İleri zamanlı işlem tanımlamayabilme sayesinde, günlere göre backlink alma stratejisini geliştirebilirsiniz.