Toplist Programı

NEOBRO program araçları içerisinde dünyada bir eşi daha olmayan bu programımız sayesinde, tüm dünyada kendini kanıtlamış, gerek PR, gerek ALEXA gerekse de backlink değerleriyle dünyanın en iyileri arasında yer alan toplist sitelerine üyelik gönderimi sağlayabilirsiniz.

Toplist siteleri, dizin siteleri gibi olmayıp, birebir backlink sağlayan kaynaklar tarafından kullanıldığı için oradan aldığınız backlinkler sizler için çok önemli olabilmektedir.

Toplist gönderimi yapıldığında, üyelik yapılan site tarafından siteye eklenmek üzere kod verilirse sistem bu kodu sizler için ayrıca raporlar. Sizlerde bu raporu alıp, ek küçük bir siteye günde 1-2 hit sağlanacak şekle getirirseniz karşı taraftan eklenmesi çok daha başarılı şekilde sağlanabilir. Sitelerin çok büyük kısmı kod vermeden işlem yaptığı için zaman içerisinde toplist üyeliğiniz onaylanıp listede görüntülenmesi sağlanacaktır.

Toplist programımız içerisinde dilerseniz, toplist üyeliği göndereceğiniz url'yi belirtip bu url'ye ait işlerin yapılması için işlem yayım zamanı oluşturabilirsiniz. Bu sayede;

- Dilerseniz 100 toplist gönderimi için bu toplist üyelik gönderimlerinin 5 günde tamamlanmasını seçebilir ve 100 toplist gönderiminin 5 günde, günde 20 toplist gönderimi olmak üzere işlem yapmasını sağlayabilirsiniz.

- Dilerseniz 100 toplist gönderimi için bu toplist gönderimlerinin günde 25 tane yapılmasının tanımlayıp, işlemlerin 4 günde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

İleri zamanlı işlem tanımlamayabilme sayesinde, günlere göre backlink alma stratejisini geliştirebilirsiniz.