Forum Poster Programı

NEOBRO programları içerisindeki Forum Poster Programımız 4 büyük forum cms yapısını (vbulletin,smf,mybb,phpbb) desteklemektedir.

Forum programı içerisinde sınırsız sayıda üyelik oluşturup, bu üyelikler içerisine sınırsız sayıda üyelik bilgisi girebilirsiniz.

Proje açtıktan sonra, girdiğiniz her üyelik bilgisi sistem tarafından doğru olup olmadığı kontrol edilmektedir. Sistem verilen bilgiler ile karşı siteye giriş yapamazsa, hata verir ve üyelik bilgisini kayıt etmez. Girilen bilgiler ile başarılı şekilde giriş yaparsa, üyelik bilgisini kayıt eder.

Forum programı içerisinde, forum tanıtımı gönderdiğinizde sistem içerisinde hem otomatik hemde manuel olmak üzere html to bbc özelliği bulunmaktadır.

Forum tanıtımı gönderim bölümüne geldiğinizde, proje seçimi ile birlikte o proje içeriisndeki istediğiniz üyeliğide seçerek gönderim sağlayabilirsiniz. Böylece bir proje içerisinde 100 üyelikde olsa, seçeceğiniz 3 üyelik bilgisine gönderim sağlanacaktır.

Forum üyelikleri ve projeleri görüntülenebilir, toplu veyahut tekil şekilde silinmesi sağlanabilir.

İmleme programı içerisine sınırsız sayıda liste ekleyebilir ve bu listelerin açık/kapalı, pr ve alexa değer kontrolü gibi kontrolleri dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Captcha servisleri kullanımında sistem içerisinde gelen 4 captcha servisinden dilediğinizi kullanabilirsiniz.

Forum programımız içerisinde dilerseniz, forum tanıtımı yapacağınız mekaleyi belirtip bu makaleye ait işlerin yapılması için işlem yayım zamanı oluşturabilirsiniz. Bu sayede;

- Dilerseniz 100 forum tanıtımı gönderimi için bu forum tanıtımların 5 günde tamamlanmasını seçebilir ve 100 forum tanıtımın 5 günde, günde 20 forum tanıtımı olmak üzere işlem yapmasını sağlayabilirsiniz.

- Dilerseniz 100 forum tanıtımı gönderimi için bu forum tanıtımın günde 25 tane yapılmasının tanımlayıp, işlemlerin 4 günde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

İleri zamanlı işlem tanımlamayabilme sayesinde, günlere göre backlink alma stratejisini geliştirebilirsiniz.