Blogspot Poster Programı

Blogspot poster programı sayesinde, sınırsız sayıda eklediğiniz blogspot adreslerinize, dilerseniz toplu, dilerseniz tekil olarak makale gönderimi sağlayabilirsiniz.

Gönderdiğiniz makaleler için spin oluşturup, her siteye farklı makale ve başlıkların gitmesini sağlayabilirsiniz.

Sınırsız sayıda blogspot adresi ekleyebilir, silebilir ve toplu şekilde kontrolünü yapabilirsiniz.

Blogspot gönderimi yaparken, dilerseniz toplu şekilde tüm listeye, dilersenizde tekil olarak istediğiniz bir veyahut birkaç siteye gönderim sağlayabilirsiniz.

Blogspot üyeliklerini atayabilmek için, Blogspot kategorisi açabilirsiniz.

Gönderim aşamasında kolaylık sağlaması için, eklediğiniz blogspot üyeliklerini kategorilere tanımlayabilirsiniz. Oyun, Film, Dizi kategorisi vs gibi.

Gönderim aşamasında, istediğiniz kategoriyi seçerek yanlızca o kategorideki üyeliklere içerik gönderimi sağlayabilirsiniz.

Toplu liste ekleme özelliği ile sınırsız sayıda listenizi zahmetsizce kısa süre içerisinde ekleyebilirsiniz.

Blogspot programı içerisine sınırsız sayıda liste ekleyebilir ve bu listelerin açık/kapalı, pr ve alexa değer kontrolü gibi kontrolleri dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Blogspot programımız içerisinde dilerseniz, Blogspot makalenizi belirtip bu makaleye ait işlerin yapılması için işlem yayım zamanı oluşturabilirsiniz. Bu sayede;

- Dilerseniz 100 Blogspot adresine makale gönderimi için bu makelelerin 5 günde tamamlanmasını seçebilir ve 100 makalenin 5 günde, günde 20 makale gönderimi olmak üzere işlem yapmasını sağlayabilirsiniz.

- Dilerseniz 100 Blogspot makale gönderimi için bu makalelerin günde 25 tane yapılmasının tanımlayıp, işlemlerin 4 günde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

İleri zamanlı işlem tanımlamayabilme sayesinde, günlere göre backlink alma stratejisini geliştirebilirsiniz.